Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar

      Yorum yok Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar

Kendi işinin patronu olup kendi koyduğu kurallar ve attığı hamleler doğrultusunda çalışmak isteyen insanlara bir fırsat olan avon, temsilcisi olan kişilere ciddi anlamda avantajlı fırsatlar vermektedir. Bu yazımızda avon temsilcisi olmak için gereken şartlar nelerdir kısaca bahsedeceğiz..

18 Yaşını Doldurmuş Olmak
Avon temsilcisi olmak için gerekli ilk şart 18 yaşını doldurmaktır. 18 yaşından küçük olan adayların başvuru formları maalesef kabul görmemektedir. Eğer ki yine de ben temsilci olup bu işi yapmak istiyorum diyorsanız aile büyüklerinizden birinin adına başvuru yaparak satışları siz yapabilirsiniz.

Türkiye Sınırları İçinde Yaşamalı ve İkamet Etmelisiniz
Avon Türkiye’de temsilcilik yapabilmek için ülkemiz sınırlarının içinde yaşıyor ve ikamet ediyor olmalısınız. Eğer farklı bir ülkede yaşıyorsanız o ülkeye ait avon temsilciliği ile irtibat kurabilirsiniz.

Ücretsiz Temsilci Olabilirsiniz
Geçmişte temsilcilik için 8 lira gibi bir ücret ödenmesi gerekirken bugün tamamen ücretsiz bir şekilde temsilci olunmaktadır. Gelecek dönemde temsilcilik için herhangi bir ücret alınıp alınmayacağı hakkında herhangi bir bilgi şimdilik yoktur.

Temsilcilik Başvurusu
Üst paragraflarda da bahsedildiği üzere eğer 18 yaşınızı doldurup, Türkiye sınırları içinde yaşıyorsanız ücretsiz bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Temsilci olduktan itibaren panelinizde ürünleri %25’e kadar indirimli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Daha Önceden Temsilciydim Problem Yaşar mıyım?
Geçmişte avonda temsilci yapıp bırakmanız ve tekrar geri dönmek isteyebilirsiniz. Fakat temsilciliğinizin iptal edilmemesi için 3 kampanya arka arkaya sipariş vermemezlik yapmamalısınız.

Borcunuz Olmamalı
Diğer bir koşul ise eskiden temsilci olupta borcunuz söz konusuysa veya bekleyen faturanız söz konusu ise başvurunuz kabul edilmez. Ödemediğiniz tutar 3 lira dahi olsa önemsemeli ve faiz işlenmemesi için mutlaka ödeme yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir